• +90 552 352 36 42
  • info@golbasidogakizogrenciyurdu.com

Hakkımızda

Kaliteli hizmeti, huzuru ve güveni ilke edinmiş Özel Gölbaşı Doğa Yükseköğretim  kız öğrenci yurdu olarak siz değerli öğrencilerimize aile ortamı  sunmaktadır.

 

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmakta olan Ankara Gölbaşı’nda yer alan Doğa Kız Öğrenci Yurdu, kız öğrencilere ev konforunda barınma imkânı sağlamak üzere hizmet vermeye başlamıştır.

 

Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsüne 100 metre yürüme mesafesinde yer alan Doğa Kız Öğrenci Yurdu, Gazi Üniversitesi ve Hacı Bayram Veli Üniversitesi Gölbaşı kampüslerine200 metre Gazi Üniversitesi Teknokente bitişik olup,ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumdadır. Önünden geçen toplu taşıma araçlarıyla, Ankara’nın merkezine rahatlıkla ulaşmak mümkündür.

 

Doğa Kız Yurdunda, öğrencilerin konforu ön planda tutulduğu için yurt mevcudu öğrencilere göre belirlenmektedir. Öğrenciler, tercihleri doğrultusunda; 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik 4 kişilik 5 kişilik ve 6 kişilik ekonomik odalarda konaklayabilmektedirler. Her odada; ayakkabılık, kitaplık ve çalışma masası yer almaktadır.Ayrıca; her öğrenciye özel, kilit sistemli dolaplar odalarda bulunmaktadır.

 

7/24 Sıcak Su İmkanı
Sınırsız İnternet
Sabah Kahvaltısı
Akşam Yemeği
Günlük Temizlik Hizmeti
Etüt salonu
Hobi odası
Spor Odası